بازار لوله، اتصالات و شیرآلات ایران
بازار لوله، اتصالات و شیرآلات ایران
شیر حمام

راه های تشخیص شیر حمام با کیفیت

زمان مطالعه: 4 دقیقه کیفیت شیر حمام، مهمترین عامل در زمان خرید شیرآلات حمام است. منظور از کیفیت، فاکتورهایی مانند دوام، مقاومت شیرآلات و سلامت آبکاری و … است که در بلند مدت به نفع اقتصاد خانواده تمام می شود.

برق امید

تخفیف « برق امید » همه مشترکان صرفه‌جو را در برمی‌گیرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه به‌گزارش روزسه شنبه پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، «مصطفی رجبی‌مشهدی» افزود: هدف از اجرای طرح ” برق امید ” به هیچ عنوان کاستن از رفاه خانوار نیست، بلکه این طرح به دنبال بهینه‌سازی مصرف و اختصاص آن به بخش‌های تولیدی مانند کشاورزی و صنعتی است.

وام کرونا

بنگاه ها برای ثبت نام وام کرونا 5 روز دیگر مهلت دارند

زمان مطالعه: 2 دقیقه پس از شیوع ویروس کرونا و تبعات ناشی از آن بر اقتصاد کشور که منجر به تعطیلی یا نیمه‌تعطیلی بنگاه‌ها شد، دولت تصمیم به ارائه تسهیلات به کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا گرفت. در همین راستا، با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و نظام بانکی، مقرر شد صاحبان مشاغل در ۱۴ رسته شغلی برای دریافت وام کرونا ، در سامانه کارا ثبت نام کنند. البته وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یک میلیون واحد اقتصادی آسیب دیده از کرونا را شناسایی و با ارسال پیامک، آنها را مشمول دریافت تسهیلات حمایتی کرونا اعلام کرد. در ادامه نیز وزارت کار اعلام کرد که کسب و کارهای فاقد بیمه و کد کارگاهی می‌توانند برای دریافت تسهیلات ثبت‌نام کنند.

بندر چابهار

5 پروژه بزرگ استراتژیک در بندر چابهار

زمان مطالعه: 2 دقیقه به نقل از اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان، بهروز آقایی ‌اظهار داشت: پنج پروژه بزرگ عمرانی و تجهیزاتی بندر چابهار تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد. پروژه‌های عمرانی بندر چابهار با بیش از 460 میلیارد تومان اعتبار و اشتغال‌زایی مستقیم 708 نفر در دست اجرا است.

بلغارستان

اعزام نیروی کار ماهر ایرانی به بلغارستان

زمان مطالعه: 2 دقیقه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به‌دنبال نظام‌مند کردن اعزام نیروی کار ماهر ایرانی به بلغارستان هستیم. محمد شریعتمداری در دیدار ویدئوکنفرانسی با «ساچوا» وزیر کار و سیاست‌های اجتماعی کشور بلغارستان اظهار امیدواری کرد سند تبادل نیروی کار بین دو کشور که درحال رایزنی است به مرحله نهایی برسد.

دستمزد

پرونده دستمزد ۹۹ کارگران با ۴۶.۵ درصد رشد بسته شد.

زمان مطالعه: 2 دقیقه پرونده دستمزد ۹۹ کارگران با ۴۶.۵ درصد رشد بسته شد. پرونده دستمزد ۹۹ کارگران که از اسفند سال گذشته باز بود، سرانجام پس از افزایش ۲۰۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران با ۴۶.۵ درصد افزایش نسبت به سال ۹۸ بسته شد. چانه‌زنی ها برای تعیین دستمزد سال ۹۹ از اوایل اسفندماه سال گذشته شروع شد […]

سهام عدالت

چرا پول فروش سهام عدالت به حساب مشمولان واریز نمی‌شود؟

زمان مطالعه: 4 دقیقه فروش سهام عدالت از حدود سه ماه پیش آغاز شده است، در حالی که برخی از مشمولان این سهام همچنان نسبت به این موضوع که پول حاصل از فروش سهام هنوز بعد از مدت‌ها واریز نشده یا مبلغ ناچیزی واریز شده است، اعتراض دارند.

رونمایی

رونمایی از یک محصول استراتژیک پتروشیمی

زمان مطالعه: 2 دقیقه صبح امروز در مراسمی در هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، از گرید KLM100B(L) تولیدی در پتروشیمی کارون رونمایی شد. این محصول که در سال گذشته به مقدار 5000 تن وارد کشور شده بود، از این پس با ظرفیت سالانه 5400 تن در ایران تولید می شود.